Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mięso. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mięso. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 6 lipca 2015

267# naleśniki po hawajsku





Na naleśniki:
2 szklanki mąki
1 szklanka mleka
1/2 szklanki wody (lub więcej wg preferencji)
2 jajka
szczypta soli, pieprzu, ulubione przyprawy (u mnie oregano i bazylia)

Wszystkie składniki razem zmiksować. Smażyć na małej ilości oleju. Odstawić na czas przygotowywania farszu.

Farsz:
1/4 szklanki przecieru pomidorowego
3 łyżki ketchupu
ok. 200 g schabu (pierś z indyka też świetnie pasuje)
ananas z puszki, pokrojony na kawałki
1 kulka mozarelli

Mięso kroimy na małe kawałki, otaczamy w ulubionych przyprawach i smażymy. Przecier mieszamy z ketchupem i również można dodać ulubione przyprawy, np. świetnie pasuje bazylia. Naleśnik smarujemy sosem, kładziemy kilka kawałków ananasa, mięsa i kawałek mozarelli. Zawijamy w kwadrat. Tak samo postępujemy z resztą naleśników. Na wierzchu również można ułożyć ser/mozarellę. Zapiekamy ok. 10 minut w 180 stopniach. 
Podawać z sosem czosnkowym.








niedziela, 14 grudnia 2014

142# domowe hamburgery!




Hej! Dzisiaj nie śniadaniowo, za to obiadowo :) Wiem, że niektórzy czekali na ten wpis, więc w końcu jest.
Domowe hamburgery, czemu? Bo wiadomo, co domowe to lepsze! Bo wiadome składniki, bo można dowolnie komponować dodatki, bo można wszystko samemu zaplanować! Oraz może wyjść trochę lżej, zdrowiej.


Przepis na mięso do hamburgerów (ok. 6 sztuk)
0,5 kg mięsa mielonego, najlepiej smakuje wołowo-wieprzowe
jajko
1 mała cebula, pokrojona w małą kostkę i podsmażona na oliwie
sól, pieprz, papryka ostra


Mięso wkładamy do miski, dodajemy jajko, podsmażoną cebulkę i przyprawy. Wyrabiamy ręką, dość długo, aby mięso dobrze się połączyło z przyprawami. Dzielmy na 6 porcji i formujemy kule, spłaszczamy je i smażymy. Ja zazwyczaj robię to bez tłuszczu, ale jeżeli mięso jest bardzo "suche", można dodać oleju. Aby kotlety były płaskie podczas smażenia kładę na nie mały talerz i dociskam czymś ciężkim (np. jakimś słoikiem). Smażę kilka minut z obu stron.

Podaję z ulubionymi dodatkami. U mnie: grillowana bułka, ketchup, sos tatarski, cebula i pomidor.







niedziela, 7 września 2014

81# rodzinne śniadanie!


Moja wersja:
Owsiano-malinowy* omlet z kremem czekoladowym (awokado, banan, kakao)

*maliny także w środku


Wersja dla mamy:
Ten sam omlet podany z miodowym twarożkiem, bananem, malinami i miodem 


Wersja taty XD
koniecznie kazał mi wstawić zdjęcie swojego śniadanka haha :D



wtorek, 15 lipca 2014

42# schab z pieczarkami


to dla odmiany od słodkości- obiad ;)
schab pieczony w folii w przyprawach (ulubionych), pieczarki podsmażone z cebulką, kasza gryczana i świeży ogórek




środa, 9 lipca 2014

39# chili con carne


chili con carne z tego przepisu, z ryżem, pomidorami, papryką i suszonym pomidorem
zazwyczaj robie wieeeksza porcje i pakuje w słoiczki, na studiach szybciutko jak znalzał :)



poniedziałek, 23 czerwca 2014

24# roladki ze szpinakiem


filet z piersi kurczaka pokroiłam na 4 części ( wzdłuż, żeby były długie, jak na kotlety) i rozbiłam lekko tłuczkiem
przyprawiłam solą i pieprzem
szpinak rozmroziłam na patelni, dodałam sól, pieprz, gałkę muszkatołową, ząbek czosnku i pół opakowania fety (lub np serka kremowego/topionego)
farsz nałożyłam na mięso, zwinęłam roladki i ułożyłam w naczyniu żaroodpornym wysmarowanym oliwą z oliwek
piekłam ok. 25 minut w 190 stopniach


podane z kaszą jęczmienną i pomidorami z oliwą i bazylią