Pokazywanie postów oznaczonych etykietą twarożek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą twarożek. Pokaż wszystkie posty

sobota, 5 listopada 2016

334# placuszki twarogowe ze szpinakiem



150 g twarogu półtłustego
1 jajko
garść szpinaku (świeży lub rozmrożony)
1 łyżka mąki pełnoziarnistej
1 łyżka mąki z pestek dyni (można zastąpić pełnoziarnistą)
łyżeczka słodziła (miód/cukier/ksylitol)
1/2 łyżeczki cynamonu
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia

Wszystkie składniki ze sobą zmiksować (najlepiej blenderem) i smażyć na niewielkiej ilości rozgrzanego oleju, na małym ogniu. Podawać np. z bananem.





piątek, 21 października 2016

332# koktajl na śniadanie!




A co zjeść kiedy pogryzienie czegokolwiek stanowi duże wyzwanie? :D Odpowiedź jest prosta, koktajl! Proste, szybkie i sycące.

1 banan
150 g twarogu chudego
1 łyżeczka mielonego lnu (można pominąć)
1 łyżeczka miodu
szczypta cynamonu
1/2 szklanki mleka
1 łyżeczka masła orzechowego
opcjonalnie: garść winogron

Wszystkie składniki wrzucić do misy blendera i zmiksować. W razie gdyby masa była za gęsta dodać więcej mleka. Podawać od razu. 


Makro: 
ok. 360 kcal B33/W50/T9


piątek, 30 września 2016

329# wysokobiałkowy sernik na zimno



Bardzo smaczny, delikatny sernik na zimno, z dodatkiem borówek w środku. Raczej z tych "fit" ;)
Idealnie pasowałyby jeszcze nasiona chia do środka, ale akurat mi zabrakło.

500 g jogurtu naturalnego (ja miałam bezlaktozowy)
200 g twarogu chudego
40 g odżywki białkowej (można pominąć, ale wtedy więcej dosłodzić)
40 g miodu (ok. 2 dużych łyżek)
25 g żelatyny
opcjonalnie: borówki (u mnie 260g, miałam mrożone)


Żelatynę namoczyć w zimnej wodzie. Jogurt wlać do miski, dodać twaróg i zmiksować blenderem do uzyskania gładkiej i jednolitej masy. Dodać odżywkę białkową i miód.  Namoczoną żelatynę rozpuścić na małym ogniu (ja robiłam to w metalowym kubku) i odstawić do przestudzenia. Dodać borówki do masy sernikowej i wymieszać. Na koniec powoli wlewać przestudzoną żelatynę jednocześnie mieszając. Wylać do formy (u mnie tortownica 18cm) i wstawić do lodówki na min. 3 godziny. 
Podawać z dowolnymi dodatkami, u mnie np. wiśnie w sosie.

Makro 1/4 sernika bez dodatków:
B 28,5/W 26,1/ T 6 




wtorek, 15 marca 2016

316 sernikowy omlet malinowy



Ten omlet powstał z twarogu chudego zmielonego jak na sernik, mąki pełnoziarnistej, 1/2 łyzeczki proszku do pieczenia, 1 jajka, łyżeczki ostropestu plamistego, szczypty cynamonu i stewii. Do środka dodałam także mrożone maliny. Masa była gęsta. Usmażone na małej ilości tłuszczu, pod przykryciem, na małym ogniu. Smażyłam dość długo, aby masa się mocno ścięła i aby nie było problemów z przewróceniem an drugą stronę. 
Podałam z malinami, twarożkiem i syropem klonowym.



poniedziałek, 25 stycznia 2016

303# almighurt i rafaello twarożkowe





Być blogerem... No z czysto-ciekawsko-blogerskiej przyczyny chciałam spróbować almighurtów. Najpierw miałam wersję słoiczkową, dużą, straciatella. No dobre, ale cena trochę wysoka dla mnie, żeby sobie często pozwalać i smak nie powalił mnie na kolana. Będąc następnym razem w sklepie natknęłam się na mniejsze wersje tego jogurtu! Dla mnie bomba :) jadłam rosyjski sernik, mak z marcepanem i kokos+biała czekolada ze zdjęcia. Własnie ten ostatni smak zachwycił mnie najbardziej, bo fajnie było czuć białą czekoladę i były wiórki kokosowe- moje smaki. Dobry jeszcze marcepan+mak, ale jednak kokos przebił moje kubki smakowe ;)


150 g twarogu
30 g wiórków kokosowych+ do otoczenia
jakieś słodzidło (u mnie syrop klonowy) do smaku
w środek można dać blanszowane migdały (ja nie miałam, ale i tak było super)

Twaróg zmielić z wiórkami i słodzidłem na gładką masę. Formować małe kulki (lub włożyć migdał w środek i uformować kulkę), otoczyć w wiórkach kokosowych. Schłodzić przez 30 minut w lodówce.







sobota, 23 stycznia 2016

302# omlet z fasoli



Na całego omleta:

1 jajko
pół puszki fasoli
miarka odżywki białkowej
1/2 banana
1 łyżeczka kakao
szczypta proszku do pieczenia

Fasolę odsączyć i opłukać. Dodać do reszty składników i dokładnie zmiskować blenderem. Smażyć na małym ogniu pod przykryciem.
Podałam z twarożkiem, bananem i gwiazdkami milkywaya ;)




poniedziałek, 11 stycznia 2016

297# kolorowe tosty




tosty z mąką graham podane z masłem orzechowym/nutellą/twarożkiem/bananem/winogronem/suszonymi owocami

mniam! :)


poniedziałek, 5 października 2015

287# placki serowo-dyniowe



200g surowej dyni startej na tarce
200 g białego sera
4 łyżki cukru trzcinowego (ew. ksylitol/stewia do smaku)
2 jajka (oddzielnie białka i żółtka)
ok. 4-5 łyżek mąki 
łyżeczka cynamonu
opcjonalnie 30g rodzynek
olej do smażenia

Dynię poddusić na patelni przez 5-7 minut aż zmięknie. Ostudzić (koniecznie!). 
Twaróg rozgnieść np. widelcem, dodać żółtka, cukier i opcjonalnie rodzynki. Wymieszać z dynią.
Białka ubić na sztywną pianę ze szczyptą soli. Dodać do masy serowo-dyniowej. Wymieszać, masa ma być gęsta. 
Smażyć na rozgrzanej patelni małe placuszki na złoty kolor. 




niedziela, 26 lipca 2015

277# serniczki z patelni



175g twarogu
banan
łyżka mąki kokosowej
łyżka mąki pszennej

Twaróg zmiksować z bananem. Dodać obie mąki i dokładnie wymieszać. Smażyć pod przykryciem na wolnym ogniu.

U mnie podane z owocami i nutellą.



niedziela, 10 maja 2015

242# twarogowo-kukurydziane kluski na mleku



100 g twarogu (u mnie półtłusty)
1 jajko
2 duże łyżki mąki kukurydzianej
1 łyżeczka cukru
szklanka mleka
ulubione dodatki

Twaróg wymieszać dokładnie z jajkiem. Dodać cukier i mąkę i ponownie wymieszać. Mleko zagotować w garnku. Kluski kłaść łyżką na gorące mleko. Gotować kilka minut, aż do wypłynięcia.
Podawać z dodatkami. U mnie gruszka. 



piątek, 27 marca 2015

215# serek straciatella



"Homemade"- to słowo chyba do nas bardzo przemawia, nie? Tym razem coś w stylu domowego serka Danio itp. Pyyyyszne! I o wiele zdrowsze, bez masy dodatkowych, niepotrzebnych składników.


Na małą porcję:
150 g twarogu (ja miałam półtłusty)
1/4 szklanki mleka
1 łyżeczka cukru/słodzidła/miodu
2 kostki gorzkiej czekolady

Twaróg zmiskować z mlekiem i cukrem, aż otrzymamy gładką, jednolitą masę. Czekoladę drobno szatkujemy i mieszamy z twarogiem. Gotowe!




piątek, 20 marca 2015

211# kuleczki owsiane i pomarańczowy twarożek



Ależ to było pyszne! Ukochane płatki owsiane, słodkie od daktyli, orzechowe w smaku, szybkie do zrobienia i bardzo łatwe, potrzebny tylko blender! Zakochałam się chyba :D A inspiracją był ten przepis.

Na 6 małych kuleczek:

5 łyżek płatków owsianych
5 namoczonych wczesniej daktyli
5 łyżek mleka
1 łyżeczka masła orzechowego
3 orzechy włoskie

Namoczone daktyle pokroić na mniejsze kawałki i wrzucić do blendera z resztą składników. Zmiksować, ale nie na gładką masę. Lepić małe kulki i obtaczać je np. w kakao. Zostawić na noc w lodówce.

Pomarańczowy twarożek

100g twarogu
1 mała pomarańcza
1 łyżeczka słodzidła (u mnie erytrol)

Pomarańczę obrać i zmiskować z resztą składników.






niedziela, 8 lutego 2015

184# gotowany serniczek!



200 g sera (ja miałam wiaderkowy, na sernik)
1 jajko
1 banan
1/4 mleka
1 łyżka dowolnego budyniu (u mnie waniliowy)

Ser mieszamy z jajkiem w rondelku i zaczynamy podgrzewać. Budyń wymieszać z mlekiem. Po około 2 minutach, gdy masa się rozrzedzi dodać budyń i pokrojonego drobno banana (zostawić kawałek do dekoracji). Gotować aż masa zgęstnieje.
Podawać z ulubionymi dodatkami (u mnie konfitura różana, banan i orzechy włoskie).



sobota, 24 stycznia 2015

171# leniwe!



250g twarogu (u mnie lekki)
pół szklanki mąki
1 jajko (białko i żółtko oddzielnie)
1 łyżeczka cukru wanilinowego
szczypta soli

 Nastawić wodę na kluski w dość sporym garnku, lekko ją posolić. Białko ubić ze szczyptą soli. Twaróg przetrzeć przez sito lub rozgnieść dobrze widelcem. Dodać żółtko, cukier i mąkę. Wymieszać. Dodać ubite białko. Masa może być lepka. Uformować wałek lekko podsypując mąką. Odcinać małe kluski i wrzucać je do gotującej się wody. Gotować około 2 minuty od wypłynięcia.
Można podawać z cukrem i cynamonem.

przepis pochodzi z moichwypieków 


środa, 31 grudnia 2014

154# ostatnie śniadanie w tym roku?



Witam w ostatnim dniu 2014 roku! Śniadanie bardzo mało fantazyjne, ale jakoś nie miałam weny, a nie czułam specjalnej atmosfery do celebrowania sniadania dzisiaj. Wczoraj upiekłam grahamki, więc po prostu zjadłam je z twarożkiem, domowym dżemem wiśniowym i pestkami dyni/słonecznika. Prosto, smacznie, zdrowo. Do tego słaba kawa. A później na ostatni trening w tym roku. 
Nigdy specjalnie nie lubiłam podsumowywać każdego roku, nie jestem dobrą pisarką/psychologiem/filozofem. Po prostu stwierdzam, że to był dobry rok. Zaliczyłam pierwszy rok studiów, zaczęłam biegać, pogłębiam zdolności kulinarne. Dołączyłam do świetnego miejsca- blogosfery. Mam wspaniałych ludzi wokół siebie i oby to się nigdy nie zmieniło :) Jest zdrowie- jest wszystko! 
Lecimy dzisiaj na impreze, a jaaak! :)



Wszystkim na Nowy Rok życzę pomyślności, spełnienia marzeń i ZDROWIA! :)



Nawet nie widać, że mam na sobie tyle warstw ciuchów :D

piątek, 24 października 2014

109# serniczek toffiee



Nic nowego. No może troszeczkę.
Serniczek toffie (z budyniem toffiee), bananem w środku i frużeliną truskawkową.
Leniwe śniadania, najlepsze. 


Miłego weekendu ;)


przepis na serniczek mozna znaleźć w archwium bloga