Dzisiaj wspólne śniadanie z Hania! Moje pierwsze wspólne śniadanie :) Przemiła osoba, wspaniały blog, pełen opytmizmu i świetnych pomysłów.
A co do mojego kremu... Krem wyszedł. Ale ile pomysłów było pomiędzy. I trzeba było jednak im zaufać. Mógł być czekoladowy. Z czekoladą, o tak. I ciepłe śliwki. Karmelizowane w miodzie. Z bananem.
A wyszło inaczej, bo czasu zabrakło. Zimny banan i sliwki. I brak czekolady. Ale... Smak i tak super :)
4 łyżki kaszy kuskus
szklanka wody
1/4 szklanki mleka
1 łyżeczka miodu
serek waniliowy homogenizowany
banan
śliwka
łyżka czekośliwki
Kaszę zalac wrzątkiem. Za 5 minut wymieszać. Zostawić do wystygnięcia. Następnie wrzucić do blendera i zmiksować z mlekiem. Dodać miód i jeszcze raz zmiskować. Przełożyć na zmianę z serkiem. Podać z ulubionymi dodatkami.