Zrób mi śniadanie. Ok.
A co robisz?
Mieszam!
Dokładnie, bez żadnej większej koncepcji, same dobre składniki, sycące i pełnowartościowe.
na jedną porcję:
3 łyżki płatków żytnich
1 łyżka płatków ryżowych
1 łyżeczka siemienia lnianego
1 łyżeczka sezamu
szklanka mleka
Wszystkie składniki wymieszać i gotować na średnim ogniu aż do zgęstnienia (ok. 5-7 minut).
Podawać z dodatkami.
U mnie: ricotta, czekośliwka, mandarynka, suszona żurawina, pestki dyni, syrop daktylowy.
Oby tylko przeżyć jutro... ;)