Idealna na upały!
3-4 kostki zamrożonej kawy (przygotowałam szklaneczkę z 4 łyżeczek kawy rozpuszczalnej i zamroziłam w pojemniczku na kostki lodu)
pół szklanki mleka (to zależy jaką szklankę do podania i blender mamy, trzeba po prostu zrobić to na wyczucie)
odrobina cukru
u mnie domowy syrop malinowy z całymi malinami
Zmiksowałam kawę z mlekiem. Na dno wlałam syrop malinowy, oraz polałam łyżeczkę na wierzchu.
Pozdrawiam ciepłooo :)