Hej! Dziękuję za wczorajsze piękne życzenia! :)
Oprócz wieży naleśnikowej zrobiłam sobie jeszcze torcik, w smakach które bardzo lubię mięta-czekolada. To połączenie jest jednym z moich ulubionych, zaraz po banan-masło orzechowe!
Ogólnie w smaku ekstra, dla miłośników mięty. Tylko... mój talent przy krojeniu blatów... Pozostawiam bez komentarza hahaha :D Narabia smakiem!
Przepis tu. Zamiast ekstraktu dodałam krople miętowe, z apteki ;)