Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mięta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mięta. Pokaż wszystkie posty

sobota, 23 maja 2015

251# torcik czekoladowo-miętowy



Hej! Dziękuję za wczorajsze piękne życzenia! :)
Oprócz wieży naleśnikowej zrobiłam sobie jeszcze torcik, w smakach które bardzo lubię mięta-czekolada. To połączenie jest jednym z moich ulubionych, zaraz po banan-masło orzechowe!
Ogólnie w smaku ekstra, dla miłośników mięty. Tylko... mój talent przy krojeniu blatów... Pozostawiam bez komentarza hahaha :D Narabia smakiem!

Przepis tu. Zamiast ekstraktu dodałam krople miętowe, z apteki ;)




środa, 6 sierpnia 2014

57# miętowa kasza kukurydziana



szklanka mleka
4 łyżki kaszy kukurydzianej
łyżeczka miodu
garść mięty
dowolne dodatki; u mnie banan i gorzka czekolada

Szkalnką mleka zalać garść mięty i zostawić na noc w lodówce. Rano zagotować z kaszą kukurydzianą (gotować wg przepisu na opakowaniu). Dosłodzić i przelać do miseczki. 

Mięta + czekolada = czego chcieć więcej? :)