Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cynamon. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cynamon. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 22 września 2016

327# placek z jabłkiem i cynamonem





Propozycja na jesienne śniadanie- placek z jabłkiem, cynamonem i masłem orzechowym.


1 jajko
jabłko 150g (1, średniej wielkości)
mąka pełnoziarnista 50g
dowolna odżywka białkowa 15g (niepełna miarka)
masło orzechowe 20g
len mielony 5g (łyżeczka)
cynamon, proszek do pieczenia (po pół łyżeczki)

Jabłko pokroić na 4 części, usunać gniazda nasienne. Pokroić jeszcze każdą część na pół. Połowę jabłka zostawić do dekoracji, drugą połowę pokroić w drobne kawałki. Jajko, mąkę, odżywkę, len, cynamon, proszek do pieczenia wymieszać razem, dodając wody, aż do uzyskania gęstej masy. Dodać pokrojone jabłko i wymieszać. Smażyć na średnim ogniu, z obu stron. Podawać z masłem orzechowym i resztą jabłka.


Makro:
ok. 495 kcal B33/W52/T17




czwartek, 16 kwietnia 2015

228# cynamonowe tosty z jęczmiennej




No nieee... Znowu?! TAK! Bo są pyyyszne :) 


Na 2 podwójne tosty:
pół woreczka ugotowanej kaszy jęczmiennej (ok. 50 g przed ugotowaniem)
1 jajko
1 łyżeczka mielonego lnu (można pominąć)
1 łyżka cukru (u mnie eytrol)
1 cynamonu
szczypta proszku do pieczenia
szczypta soli
1  łyżka mleka
1 duża łyżka mąki pełnoziarnistej
mały kawałek jabłka pokrojony w kostkę


Opiekacz dobrze rozgrzać i natłuścić. Kaszę zmiksować z jajkiem i mlekiem, dodać resztę składników- oprócz jabłka. Miksować do uzyskania gładkiej konsystencji. Ewentualnie w razie potrzeby dodać odrobinę mąki, żeby zagęścić ciasto lub mleko, aby rozrzedzić. Dodać jabłka i wymieszać łyżką. Piec w tosterze ok. 4-5 minut (u mnie trochę przedłużone "działanie światełek" na opiekaczu). Podałam z resztą jabłka i serkiem wiejskim.



środa, 1 kwietnia 2015

220# tosty jaglane




Mam dzisiaj dla Was małe urozmaicenie. Znudzeni plackami, omletami, jaglankami/owsiankami? Wyjmujemy blender, nagrzewamy toster i pieczemy! Mała odmiana, prosta i pyszna!
Kluczowym elementem jest dobre nagrzanie i natłuszczenie tostera (lub sandwichera jak kto woli :D). Wtedy nasze tosty nie przywrą i będą w ładnym kształcie.

Na 2 podwójne tosty:
pół woreczka ugotowanej kaszy jaglanej (ok. 50 g przed ugotowaniem)
1 jajko+ 1 białko
1 łyżeczka mielonego lnu (można pominąć)
1 łyżeczka cukru (u mnie eytrol)
duża szczypta cynamonu
szczypta proszku do pieczenia
szczypta soli
1  łyżka mleka
1 duża łyżka mąki pełnoziarnistej

Kaszę zmiskować z jajkiem, białkiem i mlekiem. Powinniśmy otrzymać gładką konsystencję. Dodać mielony len, cukier, proszek do pieczenia, sól, cynamon i mąkę. Wymieszać wszystko łyżką, aż składniki nam się połączą. Piec w tosterze ok. 4-5 minut (u mnie trochę przedłużone "działanie światełek" na tosterze). 




poniedziałek, 30 marca 2015

218# jogurt z musami owocowymi



Wiecie co? Miałam nie dodawać tego śniadania. Takie zwykłe. Trochę nudne. Ale.. To było pyszne! Byłam usatysfakcjonowana! :)


1 mały jogurt naturalny (100-150g)
2 kiwi
1 banan
1-2 łyżki musli 
płatki migdałów, cynamon, tahini 

Kiwi zmiksować na mus, przełożyć do miseczki. Wyłożyć połowę jogurtu. Banana zmiksować i przełożyć do miski, na wierzch wyłożyć resztę jogurtu. Udekorować musli, migdałami, cynamonem i tahini ewentualnie innymi ulubionymi dodatkami.



czwartek, 26 marca 2015

214# placki pełnoziarniste z jabłkiem





Pyszne, proste i zdrowe! Znane z dzieciństwa, w lekko zmienonej wersji :) polecam!

1 jajko
3 duże łyżki mąki pełnoziarnistej
mleko do odpowiedniej konsystencji
1 łyzeczka mielonego lnu
1 łyżeczka cynamonu
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 łyżeczka cukru (u mnie erytrol)
1/2 jabłka

Jajko rozkłócić w miseczce. Dodać mąkę i wymieszać. Powoli dodawać mleko, aż uzsykamy masę gęstszą niż na naleśniki. Dodać mielony len, cynamon, proszek do pieczenia i cukier. Ponownie wymieszać. Jeżeli masa jest bardzo gęsta dodać odrobinę mleka, jeżeli za rzadka- dodać mąki. Jabłko obrać i wykroić gniazda nasienne. Pokroić na małe kawałki i wmieszać do ciasta. Smażyć na rozgrzanym tłuszczu na średnim ogniu.
U mnie podane z cynamonem i płatkami migdałów.




środa, 11 marca 2015

205# Gofry marchewkowe




Placki, omlety, ciasta marchewkowe... Wszystko znane i lubiane, więc dlaczego by nie w gofrach? Pyszne, sycące, korzenne w smaku, boskie! Tylko moje lenistwo było zbyt wielkie i nie chciało mi się ubijać białek, więc tylko zmieszałam wszystko razem. Gofry straciły może trochę na szrupkości, ale i tak były pyszne!

Przepis na 2 sztuki:

1 mała marchewka (starta na tarce o dużych oczkach)
1/2 szklanki mąki pełnoziarnistej
1 małe jajko
1/4 łyżeczki proszku do pieczenia
duża szczypta cynamonu
szczypta przyprawy korzennej do piernika
1 łyżeczka cukru/miodu/itp. (u mnie erytrol)
1 łyżeczka oleju
mleko do rozrzedzenia

Wszystkie składniki oprócz mleka wymieszać ze sobą. Powoli dodawać mleko, aż uzyskamy konsystencję gęstszą od ciasta naleśnikowego. Smażyć w dobrze nagrzanej gofrownicy przez ok. 5 minut (aż się zarumienią).
Podałam z serkiem bieluchem, migdałami i cynamonem.





czwartek, 12 lutego 2015

187# kanapki na słodko





Cześć! Jak tam, pączkujecie? :) Ja i owszem! 

A na śniadanie: kanapki z chleba czystoziarnistego do samodzielnego wypieku (biedronka), mascarpone, banan/pomarańcza i cynamon, pycha! 





sobota, 24 stycznia 2015

171# leniwe!



250g twarogu (u mnie lekki)
pół szklanki mąki
1 jajko (białko i żółtko oddzielnie)
1 łyżeczka cukru wanilinowego
szczypta soli

 Nastawić wodę na kluski w dość sporym garnku, lekko ją posolić. Białko ubić ze szczyptą soli. Twaróg przetrzeć przez sito lub rozgnieść dobrze widelcem. Dodać żółtko, cukier i mąkę. Wymieszać. Dodać ubite białko. Masa może być lepka. Uformować wałek lekko podsypując mąką. Odcinać małe kluski i wrzucać je do gotującej się wody. Gotować około 2 minuty od wypłynięcia.
Można podawać z cukrem i cynamonem.

przepis pochodzi z moichwypieków 


wtorek, 20 stycznia 2015

167# koktajl: awokado, kiwi, banan, cynamon





Dzisiaj prościzna! Zdrowa, pyszna, w pięknym zielonym kolorze, z dodatkiem cynamonu. 

1 małe awokado
1 dojrzaly banan
1 kiwi
szczypta cynamonu (do smaku)

Awokado kroimy na pół, wyjmujemy pestkę i obieramy. Kroimy na mniejsze kawałki i wrzucamy do kielicha blendera. Banana obieramy i kroimy w plasterki. Kiwi również obieramy i kroimy na mniejsze kawałki. Wszytko razem miksujemy z cynamonem. Aby uzyskać rzadszą konsystencję można dodać mleka/jogurtu/wody. 
Można podawać same, lub dodać łyżkę otrębów lub musli.




sobota, 20 grudnia 2014

147# owsianka szarlotkowa z serkiem wiejskim




4 łyżki płatków owsianych
3/4 szklanki mleka (+ ew. mleko do odpowiedniej konsystencji)
100 g serka wiejskiego
pół jabłka
garść rodzynek
szczypta cynamonu


Płatki zalać na noc mlekiem. Rano zacząć gotować płatki, po 3 minutach dodać starte jabłko, szczyptę cynamonu i rodzynki. Gotować 2 minuty. Dodać serek wiejski i gotować jeszcze przez minutę. Dowolnie udekorować ;)




czwartek, 27 listopada 2014

131# ciasteczka dyniowe



Bardzo smaczne, miękkie, puszyste ciastka dyniowe. Z lukrem cynamonowym, dodającym ciekawego aromatu.
Przepis znalazłam w magazynie "Kuchnia", a jest autorstwa Doroty Świątkowskiej.


Przepis na 20 sztuk:

125 g masła
110 g cukru
1 duże jajko
150 g puree z dyni
1 łyżeczka cukru wanilinowego
250 g mąki pszennej
2 łyżeczki cynamonu
1 łyżeczka proszku do pieczenia

Na lukier: 1 szklanka cukru pudru, 1 łyżeczka cynamonu, 2-3 łyżki gorącej wody

Masło i cukry ucieramy mikserem na jasną, puszystą masę. Nadal miksując dodajemy jajko i puree z dyni. Do masy przesiewamy mąkę, cynamon, proszek do piecznia. Miksujemy do uzyskania gładkiej konsystencji. Wykładamy masę porcjami (ja to zrobiłam dwoma łyżkami, jedna nabierałam ciasto, drugą zsuwałam na blaszkę) na blaszkę wyłożoną pergaminem. Pieczemy 15 minut w 180 stopniach. 
Lukier: cukier i cynamon rocieramy z wodą. Gdy masa jest za gęsta dodajemy odrobinę wody, gdy za rzadka- odrobinę cukru. Lukrujemy ciastka, gdy trochę ostygną.





sobota, 13 września 2014

84# aw-o-kado


Pogoda była okropna. Ciemno, buro i ponuro. I awokado w lodówce. A uwielbiamy przecież tą konsystencję jaką daje awokado w koktajlach, prawda? 
Do tego otręby śliwkowe, żurawina i migdały. Omnomnom.

+ łyżeczka miodu





poniedziałek, 8 września 2014

82# ciepło-zimno


Nocna jogurtowa-cynamonowa owsianka z gorącym sosem śliwkowym (3 śliwki+łyżka miodu)

Tak mi wszyscy narobili ochoty na to połączenie, zimna owsianka z lodówki i ciepły sos z patelni :)
Pyszności!

A teraz robię czekośliwkę! Zobaczymy co wyjdzie :)



niedziela, 27 lipca 2014

53# pieczona owsianka z jabłkiem, bananem i cynamonem


W ogóle nie myślałam, że będę ją dodawać, ale wyszła tak pyszna, że musiałam!

3 łyżki płatków owsianych górskich
pół małego serka homogenizowanego naturalnego
pół banana
pół jabłka 
pół łyżeczki cynamonu
białko jajka

Wymieszać płatki i serek, dodać odrobinę wody, wstawić do lodówki na noc. Rano pokroić jabłko i banana i dodać razem z cynamonem. Białko ubić i wszystko razem delikatnie wymieszać.
Piec 20 minut w 180 stopniach.



poniedziałek, 7 lipca 2014

37# śniadanie o smaku szarlotki


śniadanie o smaku szarlotki:
warstwowo ułożone od dna
serek wiejski lekki
starte jabłko
cynamon

Pyszne! :)



lipiec w Warszawce, kurs masażu, zwiedzanie, ćwiczenia, odpoczywanie, spotkania ze znajomymi... mmm wakacje :)

poniedziałek, 30 czerwca 2014

30# domowa granola



domowa granola z jogurtem naturalnym oraz malinami i truskawkami
jedno z ulubionych II śniadań ;)


przepis na domową granolę (którą ostatnio cały czas robię "na oko"...):
2 szklanki płatków owsianych górskich
poł szklanki otrębów (dowolne)
poł szklanki nasion słonecznika
1/4 szklanki pestek dyni
1/2 szklanki siemienia lnianego
1/2 szklanki sezamu
ok 3-4 łyżki oleju rzepakowego
ok 3-4 łyżki miodu naturalnego
poł szklanki soku jabłkowego (ostatnio dałam odrobinę wody i poł startego jabłka, też działa ;)
opcjonalnie: dodatkowy cukier do smaku, cynamon

wszystko razem wymieszac, wysypać na blaszkę (z pergaminem) i piec ok 40 minut w 160 stopniach, aż się zezłocą i nie będą "mokre", studzić z uchylonymi drzwiczkami piekarnika