Po sesji! WAKACJE! :)
1 opakowanie budyniu czekoladowego
1 jajko
1/2 szklanki mleka
1 duża łyżka dowolnej mąki
szczypta proszku do pieczenia
szczypta soli
1 płaska łyżeczka cukru wanilinowego
1 łyżeczka oleju
Wszystskie składniki mieszamy razem. Smażymy nalesniki na średnim ogniu.
U mnie podane z serkiem malinowo-jagodowym, truskawkami, borówkami, pestkami i syropem z agawy.